Novinky

Nejlepší melodie a písně z exkluzivních PlayStation her.

Kvalita her, které jsou tvořené pod záštitou Sony, vždy dosahují minimálně skvělého vizuálu, příběhu nebo odladěnosti. Jestli mají tyto hry ještě nějakou další vlastnost, tak to jsou jednoznačně povedené melodie, popřípadě celé soundtracky.

My jsme se vám s dovolením rozhodli vybrat 9 nejlepších melodií které si určitě zaslouží vaši pozornost. A nebojte, možná vám ukápne i nějaká ta nostalgická slzička.

9. Crash Bandicoot

Není moc melodií, které by dokázaly člověku utkvět v paměti několik desetiletí. Hlavní melodie této legendární skákačky je naprostou výjimkou, která nám potvrzuje, že v jednoduchosti tkví genialita.
8. God of War 3

Tato skvělá rubačka má nejen skvělou hudbu po celou hru, ale také extrémně líbivou hlavní melodii, která do dnes budí respekt při zapnutí God of War 3.
7. Heavy Rain

Strhující hra kterou doplňuje strhující soundtrack. Mnozí z nás Heavy Rain dohráli při její premiéře, ještě na PlayStation 3. V té době se jednalo o velmi intenzivní herní zážitek, který byl podtržen skvělým hudebním doprovodem. Níže si můžete poslechnout hlavní píseň ze hry.
6. Uncharted

Rovnou říkáme, že se v tomto žebříčku objeví ještě jedna píseň z této hry, prozatím si můžete vychutnat jednu s nejznámějších herních melodií.
5. Killzone 3

Ponurá píseň, která navazovala na ponurou atmosféru v Killzone 2.
Zde se hlavní píseň snaží navodit pocit beznaděje a musíme říct, podařilo se.4. God of War 2018

Kratos nebodoval jenom na PlayStation 3 ale ukázalo se, že má dost sil také na PlayStation 4. S novým dílem, který se dá označit za hru této dekády, jsme jako bonus dostali kulervoucí soundtrack, který hře neskutečně přidává na herním zážitku. No jen si vzpomeňme na nejlepší E3 výstavu od Sony, kde se začínalo touto písní.
Byli jsme jediní, komu se tehdy udělala husí kůže?
3. Uncharted 4

Většinou se říká originál je jen jeden. V tomto případě se dokázal nejen originál vylepšit, ale dokonce do něj přidat obří vlnu nostalgie, kterou dokonale podtrhli nejen v otevírací scéně, ale také celém soundtracku.
2. Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Ačkoli se nejedná vyloženě o exkluzivní hru pro konzole PlayStation, Snake byl vždy s konzolí od Sony, tak nějak spjat. Zde bych hlavně vyzdvihl jeden
majstrštych, který se Kojimovi opravdu povedl, však posuďte sami. Kdo hrál na 101% pochopí.
1. The Last Of Us

Tady není moc co rozvádět, geniální hra s naprosto geniálním hudebním doprovodem a to vše završuje jedna s nejlepších herních písní vůbec.
Takže užívejte a vzpomínejte:-)

Napsat komentář