Novinky 1

Parádní Gameplay video ze Star Wars: Jedi Fallen Order

Přesně 15. listopadu 2019 vychází dlouho očekávaná hra Star Wars: Jedi Fallen Order, na kterém pracuje zkušené herní studio Respawn Entertainment, můžete ho znát především díky hrám Titanfall a Apex Legends. V zahraničí padlo embargo a první dojmy jdou do éteru s novými gameplay záběry.

Redaktoři chválí samotnou hratelnost a rozsáhlost hry. Boje jsou podobné jako v novém God of War nebo Souls hrám, akorát místo seker a oštěpů krájíte nepřátele světelným mečem. Obrovské stěny a lana k houpání hojně využívané v Uncharted a Tomb Raider. Jsou tu dungeony ze Zelda her s logickými části a minibossy. Také je zde přítomen strom zkušeností, odemykatelné postavy a skiny, součástky světelných mečů. Zkrátka jedná se o skrz naskrz akční dobrodružnou hru z pohledu třetí osoby, která se drží kanonické ságy. Hra nebude obsahovat rychlé cestování, potřebu rychlých přesunů však budou plnit zkratky.

Výsledek obrázku pro star wars jedi fallen order

Vypadá to, že se tedy konečně dočkáme kvalitní single-player hry ze světa Star Wars. Těšit se můžeme na nové mechaniky, bojové techniky. Autora jedné z prvních recenzí, Briana Altana, uchvátilo také zajímavé herní prostředí, bojové scény. Byl překvapen a uchvácen tím, jak je hra propracovaná. Není to koridorovka, hráč si může vybrat, v jakém pořadí bude plnit různé úkoly a navštěvovat různé planety, může také prozkoumávat spoustu tajemných zákoutí ve hře, za což může být odměněn nějakou věcí, která se mu může hodit. Na druhou stranu se ale nejedná úplně o open-world hru. Je to tedy něco mezi, k čemuž se vžil název “open-ish games”. Nebudete se určitě nudit, hra má toho spoustu co nabídnout.

Výsledek obrázku pro star wars jedi fallen order

Fallen Order bude víc než jen dle slov B. Altana “intergalaktické Zachraňte vojína Ryana” s pompézními bitvami křižníků a světelných mečů. Bude to více o záhadách, objevech, dávných civilizacích, magických superschopnostech a exotických světech. Ve hře navštívíte množství různých světů. Hru nezačínáte jako neporazitelný ultrasilný Mistr Jedi, ale jako Padawan, který teprve objevuje Sílu a snaží se ji pochopit a ovládnout.

Výsledek obrázku pro star wars jedi fallen order

Počkejme si však na 15. listopad 2019 a zahrejme si hru na vlastní kůži. Po dlouhé době to však vypadá, že se dočkáme kvalitní single-playerové hry ze světa Star Wars.

Zdroje: https://www.ign.com/articles/2019/10/17/star-wars-jedi-fallen-order-the-final-preview
https://www.ign.com/articles/2019/10/18/star-wars-jedi-fallen-order-wont-have-fast-travel

1 Comment

Napsat komentář