Novinky 1

Star Wars Jedi: Fallen Order – EA odhaluje nové detaily o smrtících inkvizitorech

Nový přírůstek do rodiny her ze světa Star Wars nás čeká 15. listopadu 2019, kdy vyjde titul s názvem Star Wars Jedi: Fallen Order. Pro připomenutí ještě zhlédněte oficiální úvodní trailer a dále jeden z nejnovějších trailerů:

Děj je zasazen do období pádu Galaktické republiky a vzniku Impéria, kdy byl zlikvidován Řád Jedi a Jediové téměř vyhlazeni, tedy navazuje na Epizodu III: Pomsta Sithů. Hra sleduje příběh Padawana (učedníka) jménem Cal Kestis, který vyhlazování Jediů a vykonání Rozkazu 66 přežil a nyní se před nově vzniklým Impériem skrývá. Impérium k dopadení Cala Kestise a dalších přeživších Jediů využívá inkvizitory, kteří jsou trénováni sithským lordem Darthem Vaderem.

EA představila nové detaily ohledně inkvizitorů. Tito lovci Jediů jsou trénováni a ovládají Sílu. Hlavním protivníkem bude Second Sister, inkvizitor ambiciózní a krutý a jeden z nejvražednějších inkvizitorů Impéria. Výborně ovládá světelný meč a temnou stranu Síly. Jeho největší zbraní je však lovecký instinkt, protože skvěle dokáže odhadnout chování své oběti.

View image on Twitter
Second Sister

Dále je velmi nebezpečným i inkvizitor Ninth Sister, který dokáže také číst myšlenky. Nižší hbitost vyvažuje svou brutální silou a velikostí.

View image on Twitter
Ninth Sister

Jak již bylo uvedeno na začátku, Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PS4, Xbox One a PC.

Zdroj: https://gamingbolt.com/star-wars-jedi-fallen-order-ea-drops-new-details-on-deadly-inquisitors
Twitter: “EA Star Wars”

1 Comment

Napsat komentář