Novinky

The Last of Us Part II odloženo na květen 2020!!!

Včera dopoledne se na serveru kotaku.com objevila zpráva, že očekávaná hra The Last of Us Part II bude odložena někdy na jaro 2020. S touto zprávou přišel herní novinář Kotaku Jason Schreier, kterému tuto zprávu potvrdily dva nezávislé zdroje ze studia Naughty Dog. A nakonec se jeho obavy potvrdily.

Niel Druckmann, kreativní ředitel studia Naughty Dog, to potvrdil na PlayStation blogu.

The Last of Us Part II má nové datum vydání 29. května 2020.

Niel Druckmann k tomu dále řekl:

„Vím, bylo to asi před měsícem, kdy jsme média nechali zahrát naší hru, odhalili jsme nový příběhový trailer a oznámili datum vydání.
Pozitivní ohlasy naší komunity byly ohromující, avšak během posledních týdnů, kdy jsme dokončovali poslední části hry a vše skládali do sebe, jsme si uvědomili, že nebudeme mít dostatek času na to, abychom celou hru dostali na úroveň a kvalitu, na jakou jste od studia Naughty Dog zvyklí.

V tento okamžik jsme měli dvě možnosti, buďto vynechat některé části hry, nebo získat více času na dokončení hry.
Nakonec jsme se rozhodli pro druhou možnost. Toto nové datum vydání nám umožní dokončit vše k naší spokojenosti a zároveň zmenšit tlak na tým.

I když jsme rádi, že nemusíme ohrozit naší vizi a kvalitu hry, jsme zklamaní, že jsme se této situaci nedokázali vyhnout. Přáli bychom si, abychom mohli předvídat tyto situace. Nesnášíme zklamání našich fanoušků a za to se omlouváme.

Doufám, že pochopíte, že tento čas zajistí, že The Last of Us Part II naplní naše ambice a zajistí nejvyšší úroveň kvality. Jsme vděční za Vaší trpělivost a trvalou podporu.

Příští rok v květnu se budete moci připojit k Ellie v The Last of Us Part II“.

Napsat komentář